chamises جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم

chamises: جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم ارتفاعات سفیدکوه خرم آباد امدادگران

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی مردم آمریکا خواهان جنگ با کشور عزیزمان ایران نیستند / هافینگتن پست

روزنامه هافینگتن پست منشتر شدن نتیجه های یک نظرسنجی گزارش داد: مردم آمریکا به معنای واقعی نمی‌خواهند با کشور عزیزمان ایران وارد جنگ شوند هرچند که معتقدند مدیر ج

مردم آمریکا خواهان جنگ با کشور عزیزمان ایران نیستند / هافینگتن پست

هافینگتن پست: مردم آمریکا خواهان جنگ با کشور عزیزمان ایران نیستند

عبارات مهم : ایران

روزنامه هافینگتن پست منشتر شدن نتیجه های یک نظرسنجی گزارش داد: مردم آمریکا به معنای واقعی نمی خواهند با کشور عزیزمان ایران وارد جنگ شوند هرچند که معتقدند مدیر جمهور کشورشان از چنین جنگی حمایت می کند.

به گزارش ایسنا به نوشته روزنامه هافینگتن پست، نتیجه های یک نظرسنجی که به طور یکسان به وسیله این روزنامه آمریکایی و موسسه افکارسنجی یوگاو (YouGov) انجام شده است است نشان می دهد که 53 درصد مردم آمریکا مخالف اعلام جنگ با کشور عزیزمان ایران هستند و 37 درصد نیز به طور نیرومند و شدید مخالف چنین جنگی هستند.

مردم آمریکا خواهان جنگ با کشور عزیزمان ایران نیستند / هافینگتن پست

بر اساس این نظرسنجی که بعد از توئیت تهدیدآمیز دونالد ترامپ مدیر جمهور آمریکا انجام شده است هست، تنها 23درصد از آمریکایی ها گفته اند که در صورت تصمیم دولت مبنی بر اعلام جنگ علیه کشور عزیزمان ایران از آن حمایت می کنند. همچنین 9 درصد از رای دهندگان هم قویا از اعلام جنگ علیه کشور عزیزمان ایران به وسیله دولت آمریکا حمایت کرده اند.

نتایج این نظرسنجی که از هزار نفر گرفته شده است هست، نشان می دهد که تنها 47 درصد از رای دهندگان به دونالد ترامپ در انتخابات 2016 از جنگ با کشور عزیزمان ایران حمایت کرده و 29 درصد نیز مخالف بوده اند. علاوه براین، 42 درصد از پرسش شوندگان در این نظرسنجی مخالف نحوه برخورد ترامپ با کشور عزیزمان ایران بوده و 36 درصد نیز این روش را قبول دارند.

روزنامه هافینگتن پست منشتر شدن نتیجه های یک نظرسنجی گزارش داد: مردم آمریکا به معنای واقعی نمی‌خواهند با کشور عزیزمان ایران وارد جنگ شوند هرچند که معتقدند مدیر ج

طبق نتیجه های این نظرسنجی، تنها هفت درصد از آمریکایی ها کشور عزیزمان ایران را دوست یا متحد آمریکا دانسته و 38 درصد نیز بر این باورند که کشور عزیزمان ایران دشمن آمریکا است.

این نظرسنجی از یک هزار شهروند آمریکایی بالای 18 سال در روزهای 24 تا 25 ژوئیه (دوم تا سوم تیرماه) با خطای 3.9 درصد انجام گرفته است 60 درصد از شرکت کنندگان راجع به توئیت ترامپ شنیده و 12 درصد آن را در توئیتر مشاهده و مطالعه کرده بودند.

واژه های کلیدی: ایران | آمریکا | آمریکایی | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog