chamises جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم

chamises: جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم ارتفاعات سفیدکوه خرم آباد امدادگران

مسی پر افتخارترین بازیکن سوپر جام اسپانیا

مهاجم بارسلونا با قهرمانی در سوپر جام اسپانیا به پر افتخارترین بازیکن این جام تبدیل شد.  مسی پر افتخارترین بازیکن سوپر جام اسپانیا ..

ادامه مطلب

تیم فصل آینده اینیستا مشخص شد

به گزارش فارس، آندرس اینیستا ستاره اسپانیایی که هفته گذشته از جمع بارسلونا جدا شد قرار است به تیمی از کشور ژاپن بپیوندد. تیم فصل آینده ای..

ادامه مطلب

بارسلونا حریف سویا در فینال کوپا دل ری شد

بارسلونا با شکست والنسیا توانست به فینال کوپا دل ری افزایش کند و حریف سویا در این مرحله شود.  بارسلونا حریف سویا در فینال کوپا دل ری شد ..

ادامه مطلب

تصویری از خوش حالی معنادار رضا گوچی

به گزارش خبرآنلاین؛ مهاجم تیم ملی روحیه زیادی جهت درخشش دارد. رضا گوچی در نهایت تصمیم گرفت در هیرنوین بماند و با انگیزه به کارش ادامه دهد. او موفق شد در ب..

ادامه مطلب

توقف ساخت گران‌ترین ورزشگاه اروپا

ساخت ورزشگاه یک میلیارد پوندی چلسی به خاطر نرسیدن نور آفتاب به یک منزل متوقف شد. توقف ساخت گران ترین ورزشگاه اروپا عبارات مهم : آفتاب..

ادامه مطلب

آل‌کثیر جهت جدایی مردد شده است ، تساوی با پرسپولیس مایه شرمساری نیست

سرمربی تیم فوتبال نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه نمی‌تواند در کوتاه مدت جهت این تیم معجزه کند، گفت: تساوی با پرسپولیس که جزو ۴ تیم برتر..

ادامه مطلب

«لیونل مسی» تا سال ۲۰۲۱ قراردادش را با بارسلونا تمدید کرد

لیونل مسی که اخیرا حواشی زیادی راجع به تمدید قراردادش وجود داشت بالاخره قراردادش را با بارسلونا تمدید کرد و تا سال ۲۰۲۱ در این کلوب خواهد بود.  ..

ادامه مطلب

اعضای هیات مدیره استعفا نکرده‌اند ، قرارداد برانکو تمدید می‌شود

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس با بیان اینکه علی اکبر طاهری بعد از بازگشت به کشور عزیزمان ایران راجع به ادامه کار در این کلوب تصمیم می‌گیرد، گفت: برانکو قطعا قر..

ادامه مطلب

تصویر العمل مسی بعد از پیروزی برابر المپیاکوس

ستاره بارسلونا به پیروزی تیمش برابر المپیاکوس در لیگ قهرمانان اروپا تصویر العمل نشان داد. تصویر العمل مسی بعد از پیروزی برابر المپیاکوس عبا..

ادامه مطلب