chamises جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم

chamises: جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم ارتفاعات سفیدکوه خرم آباد امدادگران

گت بلاگز بین‌الملل بازداشت مشاور نزدیک رئیس‌جمهور برزیل در ارتباط با پرونده فساد مالی

قانونگذار سابق برزیلی در جریان تحقیقات درخصوص فساد مالی گسترده سیاستمداران این کشور بازداشت شد.

بازداشت مشاور نزدیک رئیس‌جمهور برزیل در ارتباط با پرونده فساد مالی

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ به نقل از رویترز، سخنگوی پلیس فدرال برزیل امروز (شنبه)، از بازداشت «رودریگو لورس»، قانونگذار پیشین و دوست و مشاور نزدیک «میشل تمر»، مدیر جمهور برزیل، در جریان تحقیقات درخصوص فساد مالی سیاستمداران این کشور خبر داد؛ پرونده ای که خود تمر نیز یکی از مظنونان آن به شمار می رود.
فایل ویدئویی که پلیس آن را منتشر کرده هست، لورس را هنگام خروج از یک رستوران در سائو پائولو ودر حالی که یک کیف حاوی 154 هزار دلار به همراه دارد، نشان می دهد. دادستان های پرونده فساد مالی سیاستمداران برزیلی می گویند این پول رشوه دریافتی از صاحبان بزرگترین شرکت برزیلی تولید کننده فرآورده های پروتئینی دنیا (جِی بی اس) هست.

عبارات مهم : برزیل

«ژوسلی باتیستا»، صاحب این شرکت، چندی پیش به همراه برادر خود در برابر «ادسون فاشین»، قاضی دیوان عالی فدرال، که مسئولیت پیگیری به پرونده فساد را دارد، حاضر شد و مدیر جمهور برزیل را به تلاش جهت پرداخت رشوه به مدیر سابق مجلس این کشور، متهم کرد.
بر اساس گفته وی که ویدئویی از آن با میشل تمر در ماه مارس تهیه شده است هست، تمر با پرداخت حق السکوت به «ادواردو کنیا»، مدیر سابق مجلس نمایندگان فدرال موافقت و «رودریگو روشارا»، نماینده مجلس از حزب جنبش دموکراتیک برزیل (حزب تمر) را جهت حل مساله معرفی کرده است پلیس نیز شماره سریال اسکناس ها را ثبت و از جریان حمل چمدان پول و تحویل آن فیلمبرداری کرده است.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: برزیل | همراه | پرونده | پرداخت رشوه | بین الملل | تمر | میشل تمر | رئیس جمهور برزیل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog