chamises جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم

chamises: جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم ارتفاعات سفیدکوه خرم آباد امدادگران

گت بلاگز بین‌الملل وعده یک میلیارد دلاری قطر به حشد الشعبی در صورت جنگ با عربستان! / عکاظ

روزنامه سعودی مدعی شد قطر به نیروی بسیج مردمی عراق وعده داده در صورت شروع جنگ با عربستان در شمال، یک میلیارد دلار به این گروه کمک خواهد کرد.

وعده یک میلیارد دلاری قطر به حشد الشعبی در صورت جنگ با عربستان! / عکاظ

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان به نقل از پایگاه خبری شبکه العالم، یک روزنامه سعودی مدعی شد قطر به حشد شعبی، (نیروی بسیج مردمی عراق) وعده داده در صورت گشودن جبهه جنگ با عربستان در شمال، یک میلیارد دلار به این گروه کمک خواهد کرد.
روزنامه عربستانی عکاظ نوشت: قطر 500 میلیون دلار به حشد شعبی کمک کرده و به آن ها وعده داده که در صورت گشودن جبهه جنگ با عربستان در شمال، یک میلیارد دلار به آن ها کمک خواهد کرد.

عبارات مهم : همکاری

این روزنامه نوشت: قطر با تمامی گروه های “شر” از القاعده و اخوان المسلمین و انصارالله گرفته تا حزب الله همکاری می کند تا در عربستان و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس تنش ایجاد کند!
این روزنامه در ادامه آورده است: «پیامدهای رخدادها و تصویر العمل هایی عربستان و کشورهای شورای همکاری خلیج فارس علیه “تجاوزات” دولت قطر در سطح مردمی و رسانه ای جدی و آینده ساز بود. “عقده فقر سیاسی” قطر باعث نشد در مواضع خود بازبینی و روابطش را اصلاح بخشد بلکه روش تنش آمیزتری را برگزید و تلاش کرد تا توهم خود را راجع به گرفتن نقش رهبری از عربستان در دنیا عرب دنبال کند.»
این روزنامه نوشت: «دولت قطر از طریق اقداماتش به “خودکشی سیاسی” می پردازد. قطر علیه طرح عربستان جهت متحد کردن دنیا عرب ایستاد و از جنبش حماس جهت جدایی از دولت فلسطین حمایت کرد و به حمایت از “صفوی ها” در بحرین پرداخت. قطر از مخالفان کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در خارج حمایت و جهت آن ها منبرهای رسانه ای را گشود به مخالفان عربستانی نیز مبالغ سالیانه ای را تخصیص داده شده است داد.»
دعوا میان قطر و بعضی اعضای شورای همکاری خلیج فارس به خاص عربستان و امارات بعد از آن اوج گرفت که خبرگزاری رسمی این کشور نقل قول هایی از امیر قطر انتشار داده است که در آن از نقش کشور عزیزمان ایران در ثبات منطقه تجلیل کرده و حزب الله لبنان را به عنوان یک جریان مقاومت ستوده بود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: همکاری | روزنامه | رسانه ای | روزنامه | عربستان | عربستانی | شورای همکاری خلیج فارس | بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog