chamises جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم

chamises: جمعیت انتقال لرستان مصدومیت جوان مصدوم ارتفاعات سفیدکوه خرم آباد امدادگران

گت بلاگز لرستان شهر سبزی به نام خرم‎آباد

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان از پیشنهاد خرم‎آباد به عنوان شهر سبز خبر داد.

شهر سبزی به نام خرم‎آباد

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از لرستان؛ فتحی بیرانوند در آیین تجلیل از فعالان فرهنگی پویش تبلیغات پاک که به همت شرکت دانشجویان جهاد دانشگاهی استان برگزار شد، گفت : در حال حاضر محیط زیست و زندگی مردم بر روی کره زمین با چالش روبرو شده است و به همین جهت امسال شعار من با محیط زیست هستم را جهت روز جهانی محیط زیست درنظر گرفته اند.
وی گفت: در گذشته برخورد خوبی با محیط زیست نداشته ایم و جهت همین با خشم او روبرو شده است ایم. فرسایش، زیاد کردن دما، کم کردن پوشش سبز و جنگل و… نمونه هایی از قهر محیط زیست با انسان است.

عبارات مهم : اسلامی

فتحی بیرانوند با اشاره به پویش تبلیغات پاک ،افزود: باید این پویش را همگانی کرد و دغدغه محیط زیست را در ذره ذره زندگی افراد گسترش دهیم.
مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با بیان اینکه باید عوض کردن فرهنگ بدهیم و مسئولان این رویکرد را در جامعه سوق دهند، خاطرنشان کرد: باید از سرمایه ای به نام مردم، سمن ها و تشکل های زیست محیطی در این راستا استفاده کرد چراکه حفظ محیط زیست به اداره و ارگان خاصی مربوط نیست.
وی از معرفی خرم آباد به عنوان شهر سبز خبر داد و گفت: قرار است دو شهر در کشور به عنوان شهر سبز معرفی شوند که ما پیشنهاد خرم آباد را داده ایم و در این راستا باید شاخص هایی را فراهم کنیم.
در ادامه رستم کوشکی، منتخب دوره پنجم شورای شهر اسلامی خرم‎آباد نیز اظهار کرد: در شورا اعتقاد داشتیم قدم های بزرگی می توانیم با حمایت مردم برداریم که پویش تبلیغات پاک یکی از این موردهاست.
وی اضافه کرد: جهت همین در کمیسیون فرهنگی از فعالان فرهنگی و انجمن های مردم نهاد دعوت به عمل آمد و این عنوان را پیگیری کردیم.
کوشکی با بیان اینکه پویش تبلیغات پاک جهت نخستین بار در استان مطرح شد، افزود: خوشبختانه این پویش با اعتبار مردم پیگیری شد و حلاجی خوبی روی آن صورت گرفت که درنهایت به طرح کارشناسی شده است مطلوبی تبدیل شد.
منتخب دوره پنجم شورای شهر اسلامی خرم‎آباد گفت: مردم خرم‎آباد بسیار بافرهنگ هستند و هر وقت که در جهت فعالیت های فرهنگی پای کار آمده اند نتیجه داده است.
انتهای خبر / د

واژه های کلیدی: اسلامی | تبلیغات | شورای شهر | کمیسیون فرهنگی | لرستان | خرم آباد | شهر سبز | محیط زیست

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog